Nyheter
Kategorier
Regler og lover
Medlemsskap
og lisens
Klubber
Kontaktinfo
Styrets
medlemmer
Resultatlister
Linker


Bilder fra NM:

(tips oss gjerne om flere linker på web@nkf-ifbb.no)


RESULTATLISTE NM 2006:

(For å se dommerprotokollene,
trykk på linken i overskriften til hver og enkel klasse...)

Foto: Arad Yanai

BODYBUILDING:

CLASSIC BODYBUILDING -178 CM

  1. 8 Hans Egil Bøe Team Uno
  2. 7 Andre Thesen Stavanger KFK
  3. 9 Henning Mikal Tønnesen Stavanger KFK
  4. 21 Bernt Sinclar Dahl Hercules FKK
  5. 5 André Larsen Geirs FKK
  6. 3 Bjørgulf Hansen Champion Gym KFK
  7. 1 Christian Lawley Bergen KFK
  8. 6 Roy Bruland Bergen KFK
  9. 23 Remi Jakobsen Haralds Gym
  10. 4 Eirik Øxnevad Team ProNutrition
  11. 2 Ymaz Dusunceli Haralds Gym

CLASSIC BODYBUILDING +178 CM

  1. 15 Bjørn Vestrum Olsson Team Fitnessplanet
  2. 18 Håvard Huse Kaliber Gym FKK
  3. 14 Edmund Johansen Team Fitnessplanet
  4. 17 Ronny Ingar Olsen Team Fitnessplanet
  5. 20 Jan Helgeland Stavanger KFK
  6. 16 Johan Benitez Team Fitnessplanet
  7. 22 Jørn Nilsen Kaliber Gym FKK
  8. 10 Christian Larsen Bergen KFK
  9. 13 Daniel Kjølstad Drammen FKK
  10. 24 Espen Støa Karseth Team Fitnessplanet
  11. 12 Aleksander Øen Ask Bergen KFK
  12. 19 Stig Ingebrigtsen Norkost FKK

OVERALL CLASSIC BODYBUILDING

  1. 15 Bjørn Vestrum Olsson Team Fitnessplanet
  2. 8 Hans Egil Bøe Team Uno

BODYBUILDING - JUNIOR

  1. 27 Petter Justad Haralds Gym
  2. 26 Alexander Eidesmo Lasses Gym KK
  3. 28 Ottar Johann Orstad Club Athletic
  4. 25 Daniel Paterson Team ProNutrition

BODYBUILDING - VETERAN

  1.  32 Kjell Nygård Haralds Gym
  2.  9 Henning Mikal Tønnesen Stavanger KFK
  3.  29 Ole Martin Viken Roars Gym KK
  4.  31 Stein Bjørnsen Team Fitnessplanet
  5.  33 Ulf Lodde Hercules FKK

BODYBUILDING - DAMER

  1. 35 Marthe Sundby Team Fitnessplanet
  2. 36 Magrethe Dybevik Stavanger KFK
  3. 34 Mona Christin Jacobsen Lasses Gym KK

BODYBUILDING - HERRER -80 KG

  1. 43 Hans Chr. Roll Haralds Gym
  2. 39 Thomas Askeland Team Ultimate Nutrit.
  3. 41 Martin Engstrøm Team Fitnessplanet
  4. 42 Matti Evensen Roars Gym KK
  5. 37 Kjetil Auren Nilsen Kaliber Gym FKK
  6. 38 Tormod Iversen Champion Gym KFK
  7. 53 Kjell Are Johansson Team Fitnessplanet
  8. 44 Morten Sande Johnsen Stavanger KFK
  9. 40 Odd Ivar Berntsen Kristiansand KK

BODYBUILDING - HERRER -90 KG

  1. 51 Joel Pascua Haralds Gym
  2. 47 Daniel Stisen Haralds Gym
  3. 49 Remi Andre Vetås Drammen FKK
  4. 46 Tony Moe Hercules FKK
  5. 45 Tom Jonas Haralds Gym
  6. 52 Roy Simon Bang Kaliber Gym FKK

BODYBUILDING - HERRER +90 KG

  1. 56 Samuel Helgesen Team Ultimate Nutrition Norge.
  2. 58 Øyvind Fjeldseth Drammen FKK
  3. 11 Arild Sevaldrud Bergen KFK
  4. 55 Vegard Bakken Stavanger KFK
  5. 50 Morten Amundsen Haralds Gym
  6. 57 Thomas Størvold Partner KBK
  7. 59 Christopher Einang Flex Gym

OVERALL BODYBUILDING HERRER

  1. 43 Hans Chr. Roll Haralds Gym
  2. 51 Joel Pascua Haralds Gym
  3. 56 Samuel Helgesen Team Ultimate Nutrition Norge

PRIS FOR 'BESTE POSØR'

  1. 39 Thomas Askeland Team Ultimate Nutrition Norge

FITNESS:


BODYFITNESS -164 cm

  1. 3 Pia Jansson Geirs FKK
  2. 8 Caroline Larn Haralds Gym
  3. 7 Ann Kristin Bundlie Partner KBK
  4. 6 Maria B. Hellenes Roar's Gym KK
  5. 5 Tanja Bårdsen Team Fitnessplanet
  6. 1 Veronica Haugen Hercules FKK
  7. 2 Malin Sjursheim Lasses Gym KK
  8. 4 Camilla Kløgetvedt Haralds Gym

BODYFITNESS +164 cm

  1. 13 Nina Sandvold Moe Haralds Gym
  2. 12 Evi Knudsen Øvrebø Stavanger KFK
  3. 10 Ann Merete Gundhus Team Fitnessplanet
  4. 11 Mona Hoff Solli Team Fitnessplanet
  5. 15 Ine Liltvet Team Fitnessplanet
  6. 9 Therese Mæhle Team Uno
  7. 17 Aslaug Lia Pettersen
  8. 14 Line Marion Nielsen Lasses Gym KK
  9. 16 Jeanett Skorstad Kaliber Gym FKK

 OVERALL BODYFITNESS

  1. 3 Pia Jansson Geirs FKK
  2. 13 Nina Sandvold Moe Haralds Gym

ATHLETIC FITNESS DAMER

  1. 19 Rita Vedvik Hansen Partner KBK
  2. 20 Lise Gangstad Team Fitness Planet
  3. 18 Mette Knudsen Champion Gym KFK

ATHLETIC FITNESS HERRER -180 CM

  1. 28 Jørn Pettersen Atletix
  2. 27 Ken Johansen Team Fitnessplanet
  3. 30 Glenn Waksvik Roars Gym KK
  4. 31 Trygve Amundsen Bergen KFK
  5. 29 Eirik Solen Team Fitnessplanet
  6. 21 Ivar Tyse Team Uno
  7. 32 Andreas Guldbrandsen Hercules FKK
  8. 23 Vidar Svåsand Hercules FKK
  9. 25 Joakim Hetland Stavanger KFK
  10. 26 Allan Heitmann Kaliber Gym FKK
  11. 24 Cato Røseg Hercules FKK
  12. 22 Fredrik Aasgård Drammen FKK

ATHLETIC FITNESS HERRER +180 CM

  1. 33 Sondre B. Martinsen Hercules FKK
  2. 36 Terje Nagelsett Flex Gym
  3. 38 Bjørn Reiten Ålesund KFK
  4. 40 Jørgen Andersen Partner KBK
  5. 34 Øystein Gaasvær Team ProNutrition
  6. 39 Fredrich Taraldsen Team Ultimate Nutrition Norge
  7. 41 David Höök Partner KBK
  8. 44 Yngve Johnsen Bergen KFK
  9. 42 Morten Sagstad Haralds Gym
  10. 37 Erik Faale Team Fitnessplanet
  11. 35 Carl Oscar Raphaug Kaliber Gym FKK
  12. 43 Nils Fredrik Johannesson Haralds Gym

OVERALL ATHLETIC FITNESS HERRER

  1. 28 Jørn Pettersen Atletix
  2. 33 Sondre B. Martinsen Hercules FKK

Ved feil på listen kontakt jorun@wwwdesign.no

NEWSLETTER
FROM IFBB.COM

IFBB's calendar

NM 2012
6. oktober
Oslo Konserthus

 


Samarbeidspartnere:


iForm.no

Treningsforum.no

Annonsere?
Ta kontakt med
vår Webmaster