Deltagere NM 2012
Lørdag 6. oktober
Oslo Konserthus

Sist oppdatert 06.10.12 - 00:42

  Women's Athletic Fitness -163  
1 Linda Brekke Kaliber Gym FKK
2 Linn Røymstad Harald's Gym
3 Hilde Block Johnsen Gympartner Fitnessteam
     
  Women's Athletic Fitness +163  
5 Kristine Bjørnå Vinje Atletix
6 Silje Guttulsrud Drammen KFK
7 Emilie Møller Olsen Atletix
8 Kristin Jakobsen Kaliber Gym FKK
9 Lene Hansen  Harald's Gym
10 Marit Nilsen Gympartner Fitnessteam
11 Tina Groff Team Gymgrossisten
13 Lisbeth Karlsen Team Gymgrossisten
15 Tine Rødningsby  Hercules FKK
16 Miriam Andersen Kaliber Gym FKK
17 Lone Gilje Partner Gym
     
  Men's Athletic Fitness -175  
18 Arild Høgtun  Kaliber Gym FKK
19 Erik Holsvik Team City Gym
20 Thomas Oen Team Peak Fitness
21 Arve Kristoffersen  Kaliber Gym FKK
22 Thomas Kiønig  Team 24 Fitness
23 Fredrik Sund  Team LiveFit
24 Alexander Farrag Ladsten Team City Gym
25 Kenneth Eriksen  Kaliber Gym FKK
26 Kjell Olav Samuelsen Drammen KFK
27 Immi Ali - Team City Gym Team City Gym
28 Daniel Dreier  Kaliber Gym FKK
29 Mikael Johnsson Team Gymgrossisten
30 Åge Bunde Team Bodywork
     
  Men's Athletic Fitness +175  
31 Peder Rosada-Svendsen Partner Gym
32 Emil Weber Meek Kaliber Gym FKK
33 Karsten Dam Frandsen Team Sporty24
34 Sondre Krogh-Bjerke Atletix
35 Christer Poulsen Team 24 Fitness
36 Perodd Tessem  Kaliber Gym FKK
37 Erlend Andre Hauger Kile Atletix
38 Håvard Landsem  Partner Gym
39 Henning Skaarud Team 24 Fitness
41 Petter Henriksen  Team Gymgrossisten
42 Glenn Agnar Eivindsen Kristiansand KK
43 Ken Aasen Partner Gym
44 Glenn Frederiksen Team Gymgrossisten
45 Anders Meskestad Jacobsen  Partner Gym
46 Jakob Már Jónharðsson Northern Light 
47 Marius Gangmark Team Toppform
48 Kristian Lauknes Kaliber Gym FKK
49 Robin Raael  Drammen KFK
50 Hans-Adrian Hanssen Partner Gym
178 Shahin Zanbili Hercules FKK
     
  Women's Body Fitness Masters  
51 Wiviann Gjerset  Harald's Gym
52 Veronica Rønbeck Team 24 Fitness
53 Anniken A Frøyslie Team 24 Fitness
54 Pia Marie Mellerstam Lasses Gym
55 Janne Krohn  Team LiveFit
56 Linda Kristin Jensen Team Toppform
57 Trine Lise Stuevoll  Kaliber Gym FKK
58 Mariann Sletten  Atletix
59 Ann Kristine Karlsson Gympartner Fitnessteam
     
  Women's Body Fitness - 163 cm  
61 Anniken A Frøyslie Team 24 Fitness
62 Kristine Nordstad Moen Kaliber Gym FKK
63 Susanne Garcia Giving  Atletix
64 Vilde Dons Kaliber Gym FKK
65 Anette Thue  Kaliber Gym FKK
66 Iselin Kulseth Harald's Gym
67 Siv Marie Engen  Kaliber Gym FKK
68 Lill Nikolaisen Harald's Gym
69 Janne Krohn  Team LiveFit
70 Julie Firing  Team Toppform
71 Ingvild Lund Hammer Gympartner Fitnessteam
72 Julie Oftedal Kaliber Gym FKK
73 Thea Parcon Endre  Team Gymgrossisten
92 Trine Lise Stuevoll  Kaliber Gym FKK
     
  Women's Body Fitness  - 168 cm  
74 Andrea Rostad Halsan Kaliber Gym FKK
76 Marianne Odland Team Uno
77 Solveig Wilhelms Haralds Gym
78 Jacqueline Dahlstrøm  Team Obsessed
79 Grete Andreassen Bakken  Lasses Gym
80 Nadia Isabella Pettersen Team 24 Fitness
81 Beathe Kristin Nordby  Team Gymgrossisten
82 Pia Marie Mellerstam Lasses Gym
83 Stephanie Watson Team Gymgrossisten
84 Mari Haukland  Team City Gym
85 Ann Kristine Karlsson -   Gympartner Fitnessteam
87 Veronica Rønbeck Team 24 Fitness
88 Linda Kristin Jensen Team Toppform
     
  Women's Body Fitness +168  
86 Camilla Hoel  Team City Gym
89 Mariann Sletten  Atletix
90 Kristine Weber Gympartner Fitnessteam
93 Eilin Ulversøy  Team City Gym
94 Heidi Karlsen Kaliber Gym FKK
95 Julie Rafoss  Atletix
96 Kim-Yvonne Myrvang Team 24 Fitness
97 Christine Skarpnord  Hercules FKK
98 Silje Grytbakk Kaliber Gym FKK
99 Kristina Skarpenes Team LiveFit
100 Wiviann Gjerset  Harald's Gym
     
  Mens's Fitness open class  
101 Eirik Wagelid  Kaliber Gym FKK
     
  Women's Classic Bodybuilding +163  
102 Evy Anita Rustad  Team 24 fitness
     
  Men's Classic Bodybuilding -180  
103 Carl-Erik Gulliksen  Team Toppform
104 Vegard Thevik  Kaliber Gym FKK
105 Kim Johnny Jenssen Kaliber Gym FKK
106 Jørn Pettersen  Atletix
107 Bård Grongstad Team City Gym
108 Ruben H. Gjelsnes  Drammen KFK
109 Bjarne Nordal Drammen KFK
110 Thor Raymond Eng -  Team UNO
111 Hazrat Bilal -  Team Clean Cut
177 Kjetil Fevang Team City Gym
     
  Men's Classic Bodybuilding +180  
112 Olav Ovaa  Team City Gym
115 Erik Thorkelsen Team City Gym
116 Roy Simon Bang Kaliber Gym FKK
117 Lars Petter Eriksen Team Clean Cut
118 John Large Drammen KFK
119 Mikael Johansson  Team Gymgrossisten
120 Aleksander Mandahl Kaddour -  Team 24fitness
121 Kjetil Fimland  Team LiveFit
122 Kristian Midtli  Team 24 Fitness
123 David Ewald -  Team 24fitness
124 Christer Østvang  Harald's Gym
     
  Bodybuilding Men Junior (-23 year)  
125 Jostein Jenssen -  Geir's FKK
126 Glenn Salte -  Club Athletic
127 Petter Ege  Club Athletic
128 Bård Grongstad Team City Gym
129 Erik Thorkelsen Team City Gym
130 Kjetil Fevang Team City Gym
131 Morten Vedøy Team City Gym
132 Moktar Sohailifar Team Hercules FKK
133 Joachim Pedersen - Team 24fitness
     
  Women's Body Building master  
134 Marthe Sundby Team Gymgrossisten
135 Ida Bjørkman Team 24 Fitness
     
  Women's Body Building +55 kg  
134 Marthe Sundby Team Gymgrossisten
135 Ida Bjørkman Team 24 Fitness
136 Kriztina Nordahl  Team City Gym
     
  Bodybuilding Men Master (+40 year)  
139 Frank Ravn Hansen - Team 24fitness  
140 Lance Noble - Team 24fitness  
141 Geir Smaadal - Team Toppform  
142 Terje Fagerli - Harald's Gym  
143 Jørn Pettersen - Atletix  
144 Leif Arne Hestad - Harald's Gym  
145 John Large - Drammen KFK  
146 Bjarne Nordal - Drammen KFK  
     
  Bodybuilding Men Master (+50 year)  
147 Gunnar Bråthen - Team 24fitness  
148 Arnfinn Benterud - Team 24fitnes  
     
  Bodybuilding Men -70 kg  
149 Jostein Jenssen - Geir's Fitness og Kroppsbyggerklubb  
150 Ken-Robin Hansen - Geir's Fitness og Kroppsbyggerklubb  
151 Jose Lucero - Bjargosenteret  
152 Niklas Tønjum - Team Hercules FKK  
153 Gonzalo Longe - Team City Gym  
154 Terje Fagerli - Harald's Gym  
155 Mohammad Rouzeh Dalari - Team 24fitness  
     
  Bodybuilding Men -80 kg  
156 Joakim Hetland - Team City Gym  
157 Geir Smaadal - Team Toppform  
159 Frode Rosvoll - Harald's Gym  
164 Ove Martinussen - Team 24 Finess  
     
  Bodybuilding Men -90 kg  
161 Eirik Kristensen - Team 24fitness  
162 Matti Morottaja Evensen - Kaliber Gym FKK  
163 Steffan Larsen - Team Gymgrossisten  
     
  Bodybuilding Men -100 kg  
165 Frank Ravn Hansen - Team 24fitness  
166 Knut Spildrejorde - Team 24fitness  
167 Lance Noble - Team 24fitness  
169 Joel Pascua - Haralds Gym  
170 Espen Aune - Kailber Gym FKK  
171 Ole Kristian Våga - Team City Gym  
173 Daniel Kjølstad - Drammen KFK  
     
  Bodybuilding Men +100 kg  
168 Thomas Strømsvåg Wolden - Team HelseShop  
172 Leif Arne Hestad - Harald's Gym  
174 Jon Arne Stiaker - Harald's Gym  
175 Gunnar Holt - Harald's Gym  
176 Ronny Engvold - Pro Gym Grenland KFK  
     
     
     
     
     
     
     
     

Denne listen ble sist oppdatert 3/10-12 - 11:54

VIKTIG INFORMASJON TIL UTØVERE & DELEGATER - LES HER!

 

Athletic Fitness Women -163 cm

Linda Brekke - Kaliber Gym FKK

Hilde Block Johnsen - Gympartner Fitnessteam

Linn Røymstad - Harald's Gym


Athletic Fitness Women +163 cm

Emilie Møller Olsen - Atletix

Kristine Bjørnå Vinje - Atletix

Kristin Hole Soldal - Team Bodywork

Lene Hansen - Haralds Gym

Kristin Jakobsen - Kaliber Gym FKK

Lisbeth Karlsen  - Team Gymgrossisten

Lone Gilje - Partner Gym

Tine Rødningsby - Team Hercules

Miriam Andersen - Kaliber Gym FKK

Marit Nilsen - Gympartner Fitnessteam

Carina Røstad Haug - Kaliber Gym FKK

Silje Guttulsrud - Drammen KFK

Tina Groff - Team Gymgrossisten

 

Athletic Fitness Men -175 cm

Thomas Oen - Team PeakFitness

Kenneth Eriksen - Kaliber Gym FKK

Arild Høgtun  - Kaliber Gym FKK

Arve Kristoffersen  - Kaliber Gym FKK

Erik Holsvik -Team City Gym

Immi Ali -Team City Gym

Aleksander Farrag Ladsten - Team City gym

Daniel Dreier - Kaliber Gym FKK

Thomas Kiønig - Team 24fitness

Kjell Dam Samuelsen - Drammen KFK

Mikael Johnsson - Team Gymgrossisten

Fredrik Sund - Team Live Fit


 

Athletic Fitness Men +175 cm

Perodd Tessem - Kaliber Gym

Sondre Krogh-Bjerke - Atletix

Erlend Andre Hauger Kile - Atletix

Anders Meskestad Jacobsen - Partner Gym

Åge Bunde - Team Bodywork

Christer Poulsen - Team 24fitness

Henning Skaarud - Team 24fitness

Emil Weber Meek - Kaliber Gym FFK

Peder Rosada-Svendsen - Partner Gym FKK

Jakob Már Jónharðsson - Northern Light

Ken Aasen - Partner Gym FKK

Petter Henriksen - Team Gymgrossisten

Glenn Frederiksen  - Team Gymgrossisten

Håvard Landsem - Partner KBK

Glenn Agnar Eivindsen - Kristiansand KK

Kristian Lauknes - Kaliber Gym FKK

Marius Gangmark - Team Toppform

Hans-Adrian Hanssen - Partner Gym

Ruben Raael - Drammen KFK

Karsten Dam Frandsen - Team Sporty24

 

Fitness Women

 

Fitness Men

Eirik Wagelid - Kaliber Gym FKK




Bodyfitness Women Master (+35)

Anniken A. Frøyslie - Team 24fitness

Veronica Rønbeck - Team 24fitness

Pia Marie Mellerstam - Lasses Gym

Janne Krohn - Team LiveFit

Linda Kristin Jensen - Team Toppform

Trine Lise Stuevoll - Kaliber Gym FFK

Mariann Sletten - Atletix

Wiviann Gjerset - Haralds Gym

Ann Kristine Karlsson - Gympartner Fitnessteam

Mona H Hagen - Kaliber Gym FKK

 

Bodyfitness Women -163 cm

Susanne Garcia Giving - Atletix

Anniken A. Frøyslie - Team 24fitness

Kristine Nordstad Moen - Kaliber Gym FKK

Vilde Dons - Kaliber Gym FKK

Anette Thue - Kaliber Gym FKK

Iselin G. Kulseth - Haralds Gym

Janne Krohn -  Team LiveFit

Lill Nikolaisen  - Haralds Gym

Thea Parcon Endre - Team Gymgrossisten 

Siv Marie Engen - Kaliber Gym FKK

Ingvild Lund Hammer - Gympartner Fitnessteam

Julie Oftedal - Kaliber Gym FKK 

Julie Firing - Team Toppform


Bodyfitness Women -168 cm

Veronica Rønbeck - Team 24fitness

Mariann Sletten - Atletix

Julie Rafoss - Atletix

Marianne Odland - Team UNO

Jacqueline Dahlstrøm - Team Obsessed

Grete Andreassen Bakken -  Lasses Gym

Solveig Wilhelms - Harald's Gym

Pia Marie Mellerstam - Lasses Gym

Linda Kristin Jensen - Team Toppform

Victoria Leanica Hansen - Team Gymgrossisten

Trine Lise Stuevoll - Kaliber Gym FFK

Mari Haukland - Team City Gym

Beathe Kristin Nordby - Team Gymgrossisten

Andrea Rostad Halsan - Kaliber Gym FKK

Nadia Isabella Pettersen - Team 24fitness

Kristine Weber - Gympartner Fitnessteam

Ann Kristine Karlsson - Gympartner Fitnessteam


 


 

Bodyfitness Women +168 cm

Heidi Karlsen - Kaliber Gym FKK

Christine Skarpnord - Team Hercules FKK

Stephanie Watson - Team GymGrossisten

Camilla Hoel - Team City Gym

Eilin Ulversøy - Team City Gym

Wiviann Gjerset - Haralds Gym

 Mona H Hagen - Kaliber Gym FKK

Kristina Skarpenes - Team LiveFit

Silje Grytbakk - Kaliber Gym FKK

Kim-Yvonne Myrvang - Team 24fitness

 

Classic Bodybuilding Men -180 cm

Thor Raymond Eng - Team UNO

Jørn Pettersen - Atletix

Kim Johnny Jenssen - Kaliber Gym FKK

Vegard Thevik - Kaliber Gym FKK

Hazrat Bilal - Team Clean Cut

Carl-Erik Gulliksen - Team Toppform

Bård Grongstad - Team City Gym

Bjarne Nordal - Drammen KFK

Kjetil Fevang - Team City Gym

Ruben H. Gjelsnes - Drammen KFK

Vegard Thevik - Kaliber Gym FKK

Olav Ovaa - Team City Gym


 

Classic Bodybuilding Men +180 cm

Roy Simon Bang - Kaliber FKK

Lars Petter Eriksen - Team Clean Cut

Mikael E Johansson - Team Gymgrossisten

Aleksander Mandahl Kaddour - Team 24fitness

Kjetil Steiro Fimland - Team Livefit

Erik Thorkelsen  - Team City Gym

David Ewald - Team 24fitness

Christer Østvang - Harald's Gym

Robin Høiseth - Drammen KFK

John Large - Drammen KFK

Kristian Midtli - Team 24fitness



Classic Bodybuilding Women -163 cm

 

Classic Bodybuilding Women +163 cm

Evy Anita Rustad- Team 24 Fitness

 

Bodybuilding Men Junior (-23 year)

Jostein Jenssen - Geir's Fitness og Kroppsbyggerklubb

Glenn Salte - Club Athletic

Petter Ege  - Club Athletic

Bård Grongstad - Team City Gym

Erik Thorkelsen - Team City Gym

Kjetil Fevang - Team City Gym

Morten Vedøy - Team City Gym

Moktar Sohailifar - Team Hercules FKK

Joachim Pedersen - Team 24fitness


 
Bodybuilding Women Master (+35 year)

Ida Björkman - Team 24fitness

Marthe Sundby - Team Gymgrossisten

 

Bodybuilding Men Master (+40 year)

Frank Ravn Hansen - Team 24fitness

Lance Noble - Team 24fitness

Geir Smaadal - Team Toppform

Terje Fagerli - Harald's Gym

Jørn Pettersen - Atletix

Leif Arne Hestad - Harald's Gym

John Large - Drammen KFK

Bjarne Nordal - Drammen KFK



 

Bodybuilding Men Master (+50 year)

Gunnar Bråthen - Team 24fitness

Arnfinn Benterud - Team 24fitnes


 

Bodybuilding Women -55 kg

Kriztina Nordahl - Team City Gym

 

Bodybuilding Women +55 kg

Ida Björkman - Team 24fitness

Marthe Sundby - Team Gymgrossisten


 

Bodybuilding Men -70 kg

Jostein Jenssen - Geir's Fitness og Kroppsbyggerklubb

Ken-Robin Hansen - Geir's Fitness og Kroppsbyggerklubb

Jose Lucero - Bjargosenteret

Niklas Tønjum - Team Hercules FKK

Gonzalo Longe - Team City Gym

Terje Fagerli - Harald's Gym

Mohammad Rouzeh Dalari - Team 24fitness




Bodybuilding Men -80 kg

Joakim Hetland - Team City Gym

Geir Smaadal - Team Toppform

Todor Durlev - Team Hercules FKK

Faik Krupa - Team City Gym

Frode Rosvoll - Harald's Gym

Joachim Pedersen - Team 24fitness



Bodybuilding Men -90 kg

Eirik Kristensen - Team 24fitness

Matti Morottaja Evensen - Kaliber Gym FKK

Steffan Larsen - Team Gymgrossisten

Ove Martinussen - Team 24 Finess

 

Bodybuilding Men -100 kg

Frank Ravn Hansen - Team 24fitness

Knut Spildrejorde - Team 24fitness

Lance Noble - Team 24fitness

Thomas Strømsvåg Wolden - Team HelseShop

Joel Pascua - Haralds Gym

Espen Aune - Kailber Gym FKK

Ole Kristian Våga - Team City Gym

Leif Arne Hestad - Harald's Gym

Daniel Kjølstad - Drammen KFK



Bodybuilding Men +100 kg

Jon Arne Stiaker - Harald's Gym

Gunnar Holt - Harald's Gym

Ronny Engvold - Pro Gym Grenland KFK